Põrandaliist LED Elegance LPC-19LE 19.4x98mm

21.55

Pakendis 28 tk

Laost otsas

Tootekood: 654978 Kategooria:

Kirjeldus

Pressitud polüstüreenist elegantsed põrandaliistud on uus toode, mis on pälvinud kiire tunnustuse ka kõige nõudlikumate kasutajate seas. Lisaks elegantsele välimusele on ribal palju eeliseid. ELEGANCE põrandaliistu eeliste hulka kuulub võimalus värvida see mis tahes värviga või lihtsalt seinaga sama värviga värvida. Siis loob liist seinaga omamoodi monoliidi, mis näeb välja väga muljetavaldav. Täiendavad eelised on liistu niiskuskindlus, meediumiseadme kaablite ja tapeedilõikude maskeerimine ning vastupidavus. Lisaks on ELEGANCE liiste lihtne lõigata ja paigaldada ning paigaldamisel moodustavad need nähtamatud liigendid. Liistud paigaldatakse kiiresti kuivava krohvliimiga – Creativa.

 

LED-ribade jaoks mõeldud elegantne põrandaliist  on uus toode, polüstüreenist valmistatud põrandaliistudel on LED-ribade jaoks lisakanal.  Õrn siseruumide valgustus suurendab ja annab
esteetilist väärtusest.

Elegants LED- põrandaliist , mida iseloomustab kogu visuaalsus, nähtamatud vuugid, vastupidavus ja vastupidavus ka  niiskusele.