FEREKS tänava LED-lampide valik hõlmab kõiki tänavavalgustuse segmente. Seega pakume kiirteedele ja kiirteedele FLA konsoolvalgusteid võimsusega 60W kuni 150W ja DKU seeria valgusteid võimsusega 85W kuni 260W. Need sarjad sobivad ka ruumide ja väljakute valgustamiseks. Tavateede jaoks saate valida mudelid DKU, FLA, FLS ja FSL ridadest. Väikeste tänavate, linnade ja külade valgustamiseks on välja töötatud taskukohane LED-lamp FLS 01-35-740-WA.

Kõik meie tooted on energiasäästlikud, valgustavad ühtlaselt sõiduteed, on kõrge värviedastusindeksiga ja töötavad sujuvalt kõikides ilmastikutingimustes, tagades liiklusohutuse.

Tänapäeval on üheks oluliseks parameetriks valgusvõimsuse näitaja – mitu luumenit nähtavat valgust lamp annab, kulutades ühiku elektrienergiat. Näiteks FLA-seadmete uutes mudelites ületab see parameeter 170 luumenit vati kohta. Täna on see üks parimaid näitajaid turul.

Hämardamine ja kaugjuhtimispult muudavad valgustussüsteemi võimalikult tõhusaks ja säästlikuks. Seega on FLA-seerias kaugjuhtimissüsteemiga ühendamiseks ette nähtud väliste andurite NEMA LC-10R-2 universaalse pistiku paigaldamine. Põhimõtteliselt rakendatakse kaugjuhtimissüsteeme kiirteedel ja tiheda liiklusega linnatänavatel.

Näitan 1–12 tulemust 21-st