Soodne õhkkond kontoris on meeskonna tõhusa töö ja edukate ärikohtumiste võti. Selle loomisel on üks võtmerollidest antud valgustus. Kontori lambid ei tohiks paista nõrga valgusega, virvendada, ärritada müra ja praksumisega. Kaasaegsed LED-valgustid “FEREX” on kõrge värviedastusindeksiga (CRI>80), loovad kontrastset valgust ilma pulsatsioonita (impulsi koefitsient <1%), töötavad vaikselt ja on 2,5 korda säästlikumad kui luminofoorlampidega analoogid.

Mugavuse poolest on LED-valgustid päikeseenergiale üks lähedasemaid. Oluline on valida LED-lambi õige värvitemperatuur. Tööalade valgustamiseks on soovitatav kasutada neutraalset värvitemperatuuri 4000 K (kelvinit). See aitab keskenduda, kuid ei tekita väsimust. Puhkealadel saate lõõgastava atmosfääri loomiseks kasutada "sooja" valgust: 2000-3000K. Hämardamiseks on saadaval hämardatavad LED-tuled.

Valgustussüsteemi korraldamisel on vaja õigesti paigutada valgustusseadmed, mis tagavad soovitud valgustuse taseme. Otse töökohal peaks see olema vähemalt 500 luksi, kontori koridorides ja üldkasutatavates ruumides – vähemalt 300 luksi. Üldvalgustuse jaoks kasutatakse CNE või DVO tüüpi süvistatavaid LED-valgusteid , aga ka lineaarseid FLL -mudeleid . Kombineerides erinevaid kinnitusvahendeid ja paigaldusvõimalusi, saate luua ainulaadse valgustuse. Meie eksperdid aitavad teil valida FEREKSi arvuka tootevaliku hulgast parima lahenduse.

Näitan 1–12 tulemust 16-st