Lamineeritud kiudtsementplaat 1250×2500

51.5660.93

Puhasta
Tootekood: - Kategooria:

Kirjeldus

Need on HEKIMBOARDi plaadid, mis on lamineeritud PET-fooliumiga, kasutades spetsiaalset liimi (sulatatud PUR). Neid kasutatakse tavaliselt seinakattematerjalina niisketes kohtades, näiteks vannitubades ja tualettruumides või  hoonete ja konteinerite siseruumides. Need ei vaja värvi ja erikohtlemist.

PET (polüetüleen-tereftalaat) foolium
Polüetüleentereftalaat (PET) on termoplastiline materjal, mis on toodetud polüesterkategooriasse kuuluvate polükondensatsioonimeetoditega. Selle kõige olulisem kasutamise eelis on taaskasutatavus. See on teatud tüüpi foolium, mida saab kasutada nii siseruumides kui ka välistingimustes. Vastupidav niiskusele ja veele,

See on takistuseks auru ja niiskuse eest. Sellel on elastne struktuur, seetõttu väldib pragunemist. See on vastupidav kriimustustele ja kulumisele. See on roostevaba ja kergesti pühitav ei ole valgustundlik. Selle struktuuris ei ole formaldehüüdi ja  ei eralda põlemisel ohtlikke gaase, kuna  ei sisalda halogeeniühendite pehmendeid ega kaadmiumi. Meie kasutatavad PET-fooliumid on toodetud HEKIMPLAST kaubamärgi all meie tootmisettevõttes.

GLUE
PUR (polüuretaan) kuumsulamliimi kasutatakse nii paberi kui ka PET-fooliumi sidumisel. See polüuretaanil põhinev liim, mis on igasuguste pindade suhtes väga hea haardumisega, sulab kuumuse abil ja kantakse pinnale. Selle viskoossus on ligikaudu 8 000 m. Sellel on kõik traditsiooniliste kahe polüuretaansüsteemi eelised. See tagab ümbritseva õhuniiskuse kõvenemise. See sulatatakse tipptasemel liimiseadme abil, juhitakse süsteemi ja kantakse seejärel pinnale, mis kaetakse kaasaegse kattemasinaga.

 

 

 

Üldised kasutusvaldkonnad;

  • Demonteeritavad vaheseinasüsteemid
  • Modulaarsed vaheseinasüsteemid
  • Kokkupandavate hoonete ja konteinerite sise- ja laekatted
  • Ripplaed
  • Isoleeritud siseseinapaneelide tootmine,
  • Märgala vooderdised
  • Mööblitööstus
  • Tooted, mis võivad  kokku puutuda niiskusega

Lisainfo

Lamineeritud plaat

Lamineeritud kiudtsementplaat 10 mm, Lamineeritud kiudtsementplaat 12 mm, Lamineeritud kiudtsementplaat 6 mm, Lamineeritud kiudtsementplaat 8 mm