Allahindlus!

KIUDTSEMENTPLAAT 1250×3000 Välineplaat

34.4565.20

 

Avaleht

Puhasta
Tootekood: - Kategooria:

Kirjeldus

HEKIMBOARDi kaubamärgi all toodetud kiudtsemendist valmistatud suuri plaate kasutatakse spetsiaalselt kokkupandavate hoonete puhul kattematerjalina sise- ja välisseintele, lagede ja põrandate katteplaatidena, katusematerjalide tugiplaatidena ja keraamiliste plaatidena. HEKIMBOARDi plaadid on standardselt 1200 mm laiad ja 2500 mm või 3000 mm pikad. Standardpaksus jääb vahemikku 6–20 mm. Tingimusel, et plaatide mittestandardne laius või pikkus jääb tootmisliini piiridesse, võib tellida mis tahes laiuse või pikkusega plaate.
Plaate valmistatakse erineva tekstuuriga. Valikusse kuulub sile, seedripuu, loodusliku kivi, müürikivi ja telliskivi tekstuur. Sõltuvalt kasutuskohast liigitatakse need vastavalt standardile TS EN 12467 kas sise- või välisplaatideks. A-kategooria plaadid on välisplaadid ja need on valmistatud raskete ilmastikutingimuste jaoks. C-kategooria plaadid on siseplaadid ja neid kasutatakse üksnes siseruumides. Seepärast ei saa neid kasutada raskete ilmastikuolude korral, nagu vihm või pakane.
Kuigi plaadid valmistatakse üldjoontes samal meetodil, on välisplaate tugevdatud mõningate keemiliste lisanditega, et vähendada soojusliikumise koefitsienti. Siseplaate kasutatakse siseruumide fassaadi ehituselementidena, vaheseina elementidena, ripplaeplaatidena, põranda- ja katusematerjalide tugiplaatidena või keraamiliste plaatidena niisketes tingimustes.

Tuletundlikkus: mittesüttiv (A1 klassi raskesti süttiv materjal vastavalt standardile EN 13501-1)

 

 

Lisainfo

Mõõtmed -
Kiudtsementplaat väline

6mm plaat sile välitöödeks, 8 mm plaat sile välitöödeks, 10 mm plaat sile välitöödeks, 12 mm plaat sile välitöödeks, 14 mm plaat sile välitöödeks, 16 mm plaat sile välitöödeks, 18 mm plaat sile välitöödeks, 20 mm plaat sile välitöödeks