KIUDTSEMENTPLAAT 1250 x 3000 mm Siseplaat

35.4563.55

Puhasta
Tootekood: - Kategooria:

Kirjeldus

HEKIMBOARDi kaubamärgi all toodetud kiudtsemendist valmistatud suuri plaate kasutatakse spetsiaalselt kokkupandavate hoonete puhul kattematerjalina sise- ja välisseintele, lagede ja põrandate katteplaatidena, katusematerjalide tugiplaatidena ja keraamiliste plaatidena. HEKIMBOARDi plaadid on standardselt 1200 mm laiad ja 2500 mm või 3000 mm pikad. Standardpaksus jääb vahemikku 6–20 mm. Tingimusel, et plaatide mittestandardne laius või pikkus jääb tootmisliini piiridesse, võib tellida mis tahes laiuse või pikkusega plaate.
Plaate valmistatakse erineva tekstuuriga. Valikusse kuulub sile, seedripuu, loodusliku kivi, müürikivi ja telliskivi tekstuur. Sõltuvalt kasutuskohast liigitatakse need vastavalt standardile TS EN 12467 kas sise- või välisplaatideks. A-kategooria plaadid on välisplaadid ja need on valmistatud raskete ilmastikutingimuste jaoks. C-kategooria plaadid on siseplaadid ja neid kasutatakse üksnes siseruumides. Seepärast ei saa neid kasutada raskete ilmastikuolude korral, nagu vihm või pakane.
Kuigi plaadid valmistatakse üldjoontes samal meetodil, on välisplaate tugevdatud mõningate keemiliste lisanditega, et vähendada soojusliikumise koefitsienti. Siseplaate kasutatakse siseruumide fassaadi ehituselementidena, vaheseina elementidena, ripplaeplaatidena, põranda- ja katusematerjalide tugiplaatidena või keraamiliste plaatidena niisketes tingimustes.

Tuletundlikkus: mittesüttiv (A1 klassi  raskesti süttiv materjal vastavalt standardile EN 13501-1)

Lisainfo

Kaal 25 kg
Mõõtmed 3000 × 1250 cm
Kiudtsementplaat sisemine 1250x3000

Plaat 6 mm sile sisetöödeks, Plaat 8 mm sile sisetöödeks, Plaat 10 mm sile sisetöödeks, Plaat 12 mm sile sisetöödeks, Plaat 14 mm sile sisetöödeks, Plaat 16 mm sile sisetöödeks, Plaat 18 mm sile sisetöödeks, Plaat 20 mm sile sisetöödeks